Vai vēlēt par partiju kas sola mazāko ļaunumu?

 

Vai vēlēt par partiju kas sola mazāko ļaunumu, vai par cilvēku, kura uzskatiem un rīcībai jūs piekrītat, kurš pašlabuma dēļ tos nemaina?

 

Deputātu pieņemtajiem lēmumiem ir sekas.

Uzskaite rāda, ka valdošās partiju koalīcijas deputātu kļūdaina iejaukšanās cilvēku brīvībā noveda pie papildu mirstības, ekonomiskas lejupslīdes, parādiem un izpostītām cilvēku dzīvēm. [1]

 

Es aicinu nebalsot par partijām kuras, veidojot koalīcijas, balso pretēji solītajam. Piemēram, Progresīvo kandidāts teltī pie tieslietu ministrijas teica, ka partija aizstāvēs cilvēktiesības un tūdaļ pat skaidroja, ka, ja būs jābalso vēlreiz, viņš solidaritātes dēļ balsos par vakcināciju kā pienākumu.

Es aicinu jūs balstot tikai par tiem kandidātiem, kuru uzskatiem jūs piekrītat, kuri nebalso pretēji solītajam. Citus no saraksta svītrojiet. Kā pareizi svītrot, nesabojājot biļetenu, noskaidrojiet.

Esmu apņēmies nebalsot ne par vienu politiķi, kas balsojot reiz jau ir ierobežojis manas cilvēktiesības, tā izrādot savu neizpratni, aizskarot manu cieņu un apdraudot manu dzīvību. Viens no šādiem balsojumiem: https://titania.saeima.lv/LIVS13/SaeimaLIVS2_DK.nsf/0/2DE0627779AB8404C2258727005E798B

Apstākļos, kad liela krievvalodīga sabiedrības daļa nesaprot un nelieto latviešu valodu es nevaru balsot par tiem, kas uzskata, ka valstij ir jāapmaksā izglītība krievu valodā.

Kamēr ikviens Latvijas iedzīvotājs nepratīs un nelietos latviešu valodu, citu tautību cilvēki nesapratīs un nepieņems latviešu kultūru, kas ir šīs valsts veidošanas iemesls un pastāvēšanas garants. Kultūru, nezinot valodu, saprast un pieņemt nav iespējams. Sveša kultūra uzskata ka ir pieņemami mest nolietotās riepas mežā un argumenta pēc sist ar dūri sejā. Tas šķeļ sabiedrību. Valsts, lai nerastos spriedze sabiedrībā, spēj uzņemt tikai tik citas kultūras cilvēkus, cik tā spēj kultūras vērtību ziņā asimilēt.

Man nav pieņemams aicinājums uzturēt draudzīgas attiecības ar vardarbīgu kaimiņu un ieteikums nepalīdzēt nelikumīga uzbrukuma upurim. Ne sadzīviski, ne valsts mērogā.

Es esmu atradis tikai dažus politiķus, kuri:

nav atbalstījuši cilvēktiesību pārkāpumus,

ir pieejami saziņai, atbild uz jautājumiem,

ir publiski ir pastāstījuši par rīcības plānu, kas atjaunotu pārkāptās cilvēktiesības un nepieļautu jaunas,

uz jautājumiem atbild ar piemēriem no dzīves un pēc būtības,

aizstāv latviešu valodu, kultūru un mazo uzņēmējdarbību,

saprot cik svarīgi ir netraucēt cilvēkiem par sevi parūpēties,

saprot cik svarīgi ir lietderīgi, izmaksu efektīvi un pārskatāmi izlietot valsts līdzekļus.

Šie deputāti, diemžēl, ir dažādu partiju sarakstos.

Šajās vēlēšanās es balsošu par kandidātu kurš apņemas aizstāvēt cilvēktiesības un piekrīt, ka ārstu izglītības sistēma būtu jāuzlabo.

Ja ārsts nezina, ka pārslimojuši cilvēki ar covid atkārtoti saslimst 3 reizes retāk kā pilnībā vakcinēti, ja ārsts nebrīdina, ka covid vakcīnai ir smagas blaknes un tā var nogalināt, ja ārsts vai medicīnas studiju organizators nevērtē, ka pote nepasargā no saslimšanas, ka vesels students nevienu neapdraud, ka studentam iespēja nonākt slimnīcā no covid ir retāka, kā nonākt slimnīcā ar miokardītu pēc potes, tad viņa izglītībā ir būtiski robi.

Es no saraksta svītrošu visus tos kandidātus, kuru uzskatus vai godprātību es nezinu.

Vēlēšanu sistēmai ir būtiskas nepilnības.

Sistēma man neļauj atbalstīt visus tos cilvēkus, dažādu partiju biedrus, kas aizstāv manas vērtības, turklāt, ja es vēlos atbalstīt noteiktu cilvēku, man ir jābrauc uz to vēlēšanu apgabalu, kurā viņš ir kandidātu sarakstā.

 

Kolēģiem izziņai un viedokļu dažādībai :

https://worldcouncilforhealth.org/multimedia/aseem-malhotra-press-conference/

https://insulinresistance.org/index.php/jir/article/view/71

https://insulinresistance.org/index.php/jir/article/view/72

[1]Vismaz 3 000 cilvēki Latvijā deputātu lēmumu rezultātā mira priekšlaicīgi. Liedzot miljonam veselu nevakcinētu cilvēku iespēju strādāt un saņemt pakalpojumus, deputāti veicināja mirstību un izputināja pakalpojumu sniedzējus. Pirms valsts pārkāpa viņu tiesības, pakalpojumu sniedzēji spēja par sevi un ģimeni parūpēties un neprasīja pabalstus. MK pārstāvis tiesas sēdē atzina, ka veseli cilvēki medicīniski nevienu neapdraud. Sīkāk http://www.bernuarsts.lv/pardomas-gaidot-spriedumu-pec-tiesas-sedes/  un   http://www.bernuarsts.lv/valdibas-politika-veicinaja-nevakcinetu-cilveku-mirstibu/ 

30. 09.2022. 

Ja manījāt kļūdu, dodiet ziņu zeigurs@latnet.lv